menu
menu
08/09
09/10
10/11
11/12
12/13
13/14
14/15
15/16
16/17
17/18
18/19
19/20
20/21
21/22
23/24
II Liga
Polen
Uitslagen / Programma
Standen
Voetbal
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Nieuws
Tijdzone
04:06 UTC-11
05:06 UTC-10
06:06 UTC-9
07:06 UTC-8
08:06 UTC-7
09:06 UTC-6
10:06 UTC-5
11:06 UTC-4
12:06 UTC-3
13:06 UTC-2
14:06 UTC-1
15:06 UTC
16:06 UTC+1
17:06 UTC+2
18:06 UTC+3
19:06 UTC+4
20:06 UTC+5
21:06 UTC+6
22:06 UTC+7
23:06 UTC+8
00:06 UTC+9
01:06 UTC+10
02:06 UTC+11
03:06 UTC+12
04:06 UTC+13
05:06 UTC+14
Inloggen of registreren
Contact
Privacybeleid
desktop_mac
Desktopversie
#1
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Live wedstrijd II Liga
Live wedstrijd II Liga Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings II Liga
Gruppe Phase
Gruppe Phase - week- 1
Gruppe Phase - week- 2
Gruppe Phase - week- 3
Gruppe Phase - week- 4
Gruppe Phase - week- 5
Gruppe Phase - week- 6
Gruppe Phase - week- 7
Gruppe Phase - week- 8
Gruppe Phase - week- 9
Gruppe Phase - week- 10
Gruppe Phase - week- 14
Gruppe Phase - week- 11
Gruppe Phase - week- 12
Gruppe Phase - week- 13
Gruppe Phase - week- 15
Gruppe Phase - week- 16
Gruppe Phase - week- 17
Gruppe Phase - week- 18
Gruppe Phase - week- 19
Gruppe Phase - week- 20
Gruppe Phase - week- 32
Gruppe Phase - week- 21
Gruppe Phase - week- 22
Gruppe Phase - week- 23
Gruppe Phase - week- 24
Gruppe Phase - week- 25
Gruppe Phase - week- 26
Gruppe Phase - week- 27
Gruppe Phase - week- 28
Gruppe Phase - week- 29
Gruppe Phase - week- 30
Gruppe Phase - week- 31
Gruppe Phase - week- 33
Gruppe Phase - week- 34
12 juni 2011
END
Pelikan L.
1
-
2
Swit Nowy.
END
Zielona
0
-
5
GKS Tychy.
END
Tur Turek
1
-
2
Gornik Wa.
END
Chojnicza.
0
-
0
Nielba Wa.
Ende nach Wertung
Ruch Zdzi.
3
-
0
Polonia S.
END
Olimpia G.
1
-
1
Rakow
END
Elana Torun
4
-
2
Miedz Leg.
END
Zawisza B.
2
-
1
Czarni Za.
END
Zaglebie .
0
-
0
Jarota Ja.
END
Start Otw.
1
-
5
Wisla Plock
END
Sokol Sok.
0
-
0
OKS 1945 .
END
Puszcza N.
1
-
1
Elblag
END
Motor Lub.
2
-
0
Stal Stal.
END
GLKS Nada.
0
-
1
Resovia
END
Jeziorak .
2
-
2
Znicz Pru.
END
Wigry Suw.
4
-
2
Stal Rzes.
END
Ruch Wyso.
2
-
1
Okocimski.
Ende nach Wertung
Polonia N.
0
-
3
Baltyk Gd.